MÖBLER / Sittgrupper / Sittgrupp 7278468
nr 727 8468
Sittgrupp
9-del, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal, förgylld
Kondition: slitage
Utrop:
15.000 kr
Såld:
17.500 kr
måndag 28 november 2011